top of page

PRO PACIENTY

Triko.png

Kontaktní plochy jsou pravidelně dezinfikovány, avšak pro vaše pohodlí si s sebou můžete donést velkou osušku či prostěradlo.

Nepotřebujete žádné speciální oblečení, vyšetření a terapie probíhá standardně ve spodním prádle. Na následnou terapii si s sebou můžete vzít pohodlné oblečení. Vše je o domluvě, záleží nám na tom, abyste se při terapii cítili maximálně komfortně.

dokument.png

Na vstupní vyšetření si prosíme přineste veškeré lékařské zprávy, které se týkají Vašeho zdravotního stavu, popřípadě žádanku (např. od praktického lékaře, neurologa, gynekologa, ortopeda apod.).

Při léčbě nahlížíme na lidské tělo komplexně a snažíme se najít hlavní příčinu Vašich problémů, proto nás zajímají veškeré další obtíže, kterými trpíte, nebo se kterými jste se od narození potýkali.

pilulel.png

V neposlední řadě si s sebou přineste seznam aktuálně užívaných léků, jelikož existují preparáty, které mohou být kontraindikací některých námi používaných léčebných metod.

Prosíme nové pacienty, aby se nejprve objednali na vstupní diagnostiku pohybového aparátu. Zakládáme si na tom, aby terapie byla cílena na příčinu Vašich obtíží, proto pacienty bez absolvovaného vstupního vyšetření neošetřujeme. Vstupní vyšetření je nutno rovněž absolvovat, pokud jste u nás nebyli déle než 6 měsíců. 

bottom of page